Translate

Ako hovoriť s anjelmi

Anjeli sa  snažia získať našu pozornosť a to  komunikáciu s nami.    Anjeli hovoria: "My nemôžeme napísať naše posolstvo  na oblohu.  Musíš dávať pozor, a veriť, keď vidíte, nejaké  vzory, ktoré  sú vo vašom  živote, najmä v reakcii na akékoľvek otázky alebo modlitbách  ste prosili čí pýtali sa.  Keď počujete rovnakú pieseň opakovane ,alebo sa pozeráte na rovnaké číslo poradí, kto si myslíte, že je za tým?  Vaši anjeli, samozrejme!

čísla
Vaši anjeli často komunikujú tak, že  vám ukážu  sekvencie čísiel.  Robia to dvoma spôsobmi.  Po prvé, jemne šepkať do ucha,  v čase všimnúť si čas na hodinách alebo telefónne číslo na billboarde.  Anjeli Dúfajú, že budem vedieť, že ste videli túto rovnakú číselnú radu opakovane.  Napríklad môžete často vidieť  číselnú radu 111, a zdá sa zakaždým, keď sa pozriete na hodiny  je 1:11 alebo 11:11.

Druhý spôsob, v ktorom anjeli vám ukáže  zmysluplné číslice je fyzicky zabezpečenie, povedzme,  ako auto riadite a  pred vami,  je ŠPZ  ktorú  chcú aby ste videli .  Tí, ktorí sú si vedomí tohto javu sa adaptujú  na čítanie  a význam rôznych poznávacích značiek.  Týmto spôsobom  vlastne anjeli vám posielajú podrobné správy.  Tu sú základné významy rôznych číselných kombinácií.  Požiadajte svojich anjelov, "Čo tým chceli povedať?" A oni  veselo vám  dajú ďalšie informácie, ktoré pomôžu rozlúštiť  ich číselné významy.


 111 - Sledujte pozorne svoje myšlienky a  myslieť len na to, čo chcete, nie  to, čo nechcete.  Táto sekvencia je známkou toho, že sa otvára príležitosť, a vaše myšlienky sa prejavujú  rekordnou rýchlosťou.  111 je ako jasné svetlo zo žiarovky.  To znamená, že vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a je zapísané do formulára.  Ste spokojný s tým, čo myšlienky vesmír zachytil?  Ak nie, opraviť svoje myšlienky (požiadajte svojich anjelov, aby vám pomohol s tým, ak máte problémy riadenia  a monitorovaním svojich myšlienkou).


222 – Vaše  novo vysadené myšlienky začínajú rasť do reality.  Pestujte  ich, a čoskoro sa budú tlačiť cez pôdu, takže môžete vidieť dôkaz svojho prejavu.  Inými slovami, neprestať päť minút pred zázrakom  Držte pozitívne myšlienky a  pokračovať  v vizualizácii.

 333 – V zostúpení  Majstri sú blízko vás, ktorý si želajú, aby ste vedeli, že  od nich mate  pomoc, lásku a priateľstvo.  Vyzývame V zostúpených  často, najmä keď vidíte číslo 3 okolo vás.  Niektoré z viacerých slávnych majstrov V zostúpených patrí: Ježiš, Mojžiš, Mária.

 444 - Anjeli vás obklopujú  pravé  teraz,  dávajú  vám svoju lásku a pomoc.  Nebojte sa preto, že pomoc Anjelov je neďaleko.

 555 – Zapnite  si bezpečnostné pásy.  Hlavná životná zmena je na vás.  Táto zmena by nemala byt chápaná ako "pozitívna" alebo "negatívna", pretože všetky zmeny sú  prirodzenou súčasťou života .  Možno, že táto zmena je odpoveďou na vaše modlitby, a tak aj naďalej buďte  v pokoji.

 666 - Vaše myšlienky sú mimo rovnováhu príliš zamerane na materiálnom svete.  Táto číselná rada vás žiada, aby ste mali  myšlienky  v rovnováhe  medzi nebom a zemou.  Rovnako ako slávny "Reci na hore," anjeli žiadajú, aby ste sa zamerali na ducha  služieb, a poznali svoje materiálne a emocionálne potreby. Potom bude automaticky splnený výsledok.

 777 - anjeli vám tlieskajú, gratulujem, za splnenie  úlohy!  Pokračujte v dobrej práci a  vaše želanie sa  napĺňa.  To je veľmi  pozitívne, a znamená to, že by ste mali  očakávať  ďalšie zázraky.

888 - fáza vášho života sa chýli ku koncu, a to je znamenie, na  prípravu.  Táto číselná rada môže znamenať zbavenie citového  vzťahu  kariéry ....  tiež to znamená, že je svetlo na konci tunela.  Nečakajte  a užite si . "Inými slovami, nemusíte odkladať ľahký život , ale užívate si plody svojej práce.

999 - Dokončenie.  Toto je koniec veľkej  fázy vášho osobného alebo globálneho života.  Tiež je správa Svetlá, ktoré sa  podieľa na liečenie Zeme a znamená "dostať sa do práce, pretože Matka krajina vás potrebuje hneď."

000 - Pripomienka ste jedno s Bohom, a cítite prítomnosť svojho Stvoriteľa a jeho  lásku vo vás.  Tiež, to je známka toho, že situácia je preč .
znamy r/span