Translate

Veštenie z Ruky

Návod na veštenie

Veštenie umenie Palm čítanie známy ako ručné alebo veštenie z ruky Analýza sa týka pohľadu na tvar, veľkosť a línie na rukách.
 Čitatelia  z ruky známe ako palmisti sa  pozrú na ruky, ako  na obrys života človeka. Palm  môže získať informácie o niekom z jeho minulosti, súčasnosti a budúcnosti.

Existujú tri hlavné formy ruky analýzy, ktoré sú známe ako Veštenie z ruky TU a to Chirognomy a Dermatoglyphici.
Veštenie z ruky, je štúdia o čiarach  a vrškov na dlaniach. Toto je  najviac používaná  forma analýzy ruky. Mnoho z nich aspoň počuli o čiarach života, srdca a hlavy  a viem, že dávať pokyny o minulosti, prítomnosti a budúcnosti.

čiara srdca je hlavnou líniou, ktorá križuje dlaň najbližšie k prstom. Vypovedá o pocitoch a vzťahoch
čiara hlavy je hlavnou líniou, ktorá križuje dlaň v strede ruky, prezrádza racionalitu a spôsob myslenia.
čiara života Je to jedna z hlavných línií, ktorá sa nachádza v záhybe okolo palca. Ukazuje, ako je človek rodinne založený.
čiara osudu  Táto hlavná línia predstavuje životné poslanie – povolanie, cieľavedomosť a pocit zodpovednosti.Vyberte si ruku . Pre ženy, pravá ruka je ta, s ktorou ste sa  narodila  a ľavá je ta  čo ste nazhromaždili počas svojho života. U mužov je to naopak pre muža, ľavá ruka je ta čo ste sa  narodili a práva je ta čo ste nazhromaždil počas svojho života. Ale môže to byť tiež podľa toho, ktorá ruka je dominantná  čo môže byť váš súčasný / minulý život na ruke a  dominantná ruka môže byť váš budúci život na ruke. Vyberte si dlaň a čítajte.

čiara srdca  .
Dá sa čítať v oboch smeroch (z prsta malíčka na ukazovák, alebo naopak) v závislosti na tradíciu sledujte ukazuje,  emocionálnu stabilitu, romantické pohľady, depresie a srdcové zdravie.
Začína pod ukazovákom - milostného života
Začína pod prostredný prst - sebectvo, keď ide o lásku
Začína v strede -  zamilujete sa ľahko.
Rovné a krátke - menší záujem o romantiku
Dotýka sa čiary života - zlomené srdce
Dlhá a s krivkami - ľahko vyjadrujete  emócie a pocity
Rovno a rovnobežná s čiarou hlavy - dobré kľučky na emócie
Zvlnená - veľa vzťahov a milencov ,žiadne vážne vzťahy
Kruh na čiare – smútok, alebo depresie
Prerušovaná čiara – emocionálna  trauma
Menšie čiarky prechodoch cez čiaru srdca  - emocionálna trauma


Prezrite si čiaru hlavy . Predstavuje štýl učenia, štýl komunikácie, intelektualizmus, a túžba po poznaní. Krivka je spojená s tvorivosťou a spontánnosťou, kým priamka je spojená s praktickosťou a štruktúrovaný prístup.

Krátka čiara - dáva prednosť fyzickým výkonom, ako tie duševné
Zakrivená, šikmá - kreativita
Oddeľuje  sa od čiary života - dobrodružstvo, nadšenie pre život.
Vlnovka - mali rozsah pozornosti
Hlboká, dlhá  - myslenie je jasné a cielené
Priama -  myslíte reálne
 Kríž v súlade s čia. hlavy - emocionálne krízy
Zlomená čia. hlavy  - nekonzistenčné  myslenie
Viac krížikov cez čia hlavu  - Závažné rozhodnutia


Čiara života . Začína v blízkosti palca až k  oblúku smerom k zápästiu. Odráža fyzické zdravie, všeobecné blaho, a veľké životné zmeny (napr. kataklizmatické udalosti, fyzické zranenia). Jeho dĺžka nie je spojená s dĺžkou života.

Beží v blízkosti palca - častá únava
Krivky - veľa energie
Dlhá, hlboká - vitalita.
Krátka a plytká – manipulovať s ostatnými
Znáša sa  v polkruhu - silu a nadšenie.
Rovno a blízko k okraju na dlani - obozretní, pokiaľ ide o vzťahy
Viac čiar života  - extra vitalitu
Kruh v súlade naznačuje -  nemocnica alebo zranenia
Prerušovaná - náhla zmena životného štýlu

Čiara osudu  . Toto je tiež známe ako línie osudu, a to znamená, do akej miery život človeka je ovplyvnený vonkajšími okolnosťami mimo ich kontrolu.

Hlboká  - silno ovládaný osudom
Prerušovaná, zmeny smeru - náchylný k mnohým zmenám v živote od vonkajších síl
Začína sa pripájať k životnej čiare  - samostatný, individuálny, vyvíja snahu
 Pridáva sa k čiare života niekde uprostred - znamená okamih, kedy musí svoje záujmy  odovzdať k tým ostatným
Začína sa na základni palec a kríži čiaru života - Podpora poskytovaná v rodine a priateľom
Tvar ruky . Každý tvar ruky je spojeny s určitými charakterovými črtami. Dĺžka dlane sa meria od zápästia až k začiatkom  prstov.

Zem - široké, hranaté dlane a prsty, silný alebo hrubej pokožke s červenou farbou, dĺžka dlane sa rovná dĺžke prstov

Pevné hodnoty a energia, niekedy tvrdohlavý
Prakticky a zodpovedný, niekedy materialisticky
Práca rukami, pohodlný  hmatateľný
Vzduch - štvorcové alebo obdĺžnikové dlane s dlhými prstami a niekedy vyčnievajúce kĺby a nízko posadené palce a suchá koža, dĺžka dlane menej ako dĺžka prstov

Spoločenský, ukecaný a vtipný
Môže byť, zlomyseľný a studený
Komfortný k mentálnym a nehmotným
Robí veci v rôznym a radikálnym spôsobom

Voda - dlhá, niekedy oválna dlaň, s dlhými pružnými prstami, kužeľové, dĺžka dlane sa rovná dĺžke prstov, ale je menšia ako šírka cez najširšej časti na dlani

Kreatívny, vnímavý a súcitný
Môžu byť náladový, citový a
Introvertný
Robia veci, ticho a intuitívne.

Oheň - štvorcová alebo obdĺžniková dlaň, začervenaná alebo ružovej pokožke kratšie prsty, dĺžka dlane je väčšia ako dĺžka prstov

Spontánny, nadšenie a optimizmus
Niekedy egoistický, impulzívny a necitlivý
Extroverti

Chiromantia

Chiromantia je štúdium dĺžky ruky tvar, veľkosť, farba, textúra  prstov a tvar.
V priebehu vekov  rôznych kultúrach rôzne formy sa vyvíjali. Čínsky hádanie z ruky, napríklad rozdeľuje základné tvary ruky do piatich typov. Zložitejšie metódy boli vyvinuté a rozdeliť základné tvary do rúk toľko ako dvanásť rôznych typov. Zďaleka najviac obyčajný a populárny je elementárny spôsob uznania tvar ruky. Elemental Chirognomy má len štyri hlavné typy - oheň, voda, zem a vzduchu ručné typy.
Dermatoglyphic

Dermatoglyphic je vedecký výskum odtlačkov prstov. Palm Čitatelia sa pozrieť na kožné hrebene a ich tvorba za charakter, osobnosť a životný štýl vyberajú osoby. Odtlačky prstov sú plne vzniká v maternici, a nikdy nemôže zmeniť a sú špecifické pre človeka.

Každý odtlačok prsta sa skladá z 50 až 100 liniek. Typ a formovanie línií všeobecne rozdeliť do štyroch kategórií - závitnica, slučiek, oblúky a stanových oblúky.
Palmists sa pozrieť na type odtlačkov prstov liniek a stanoviť základné rysy a charakter určitej osoby.
Závitnica
Ľudia, ktorí majú hlavne praslenov majú tendenciu byť dominantné, panovačná a rovnako ako mať na starosti. Nemajú sa darí dobre v podriadených rolách a radšej byť svojim vlastným šéfom. Sú stále na cestách a veľmi energický a aktívny.Mnoho praslen ov o končeky prstov ukázať osobu, ktorá pre veľmi vášnivých milencov. Praslenov tiež naznačujú, ambície a snahu a túžbu po úspechu, uznaní a odmeny.


Slučka

Mnoho slučky na končeky prstov ukazujú, že osoba je citlivá, starostlivá a ohľaduplný. S mnohými slučkami znamená to, že osoba je veľmi zmyselná a romantická a musí byť v milujúci, rovné a zmysluplný vzťah.
Môžu byť veľmi intenzívne a trochu emocionálne vzťahy a potrebujú cítiť bezpečné a bezpečné. Arch

Mnoho oblúky na dosah ruky môže označiť osobu, ktorá je stabilná, praktická a opatrný. Ľudia, ktorí majú hlavne oblúky bývajú verní a lojálni milenci. Oni tiež svedomitý a pracovitý zamestnancov.
Byť obdivovaný a rešpektovaný ako zodpovedných občanov robí zdvihnuté v hlavným cieľom niekoho, kto má mnoho oblúkov na dosah ruky.
Tented Arch
Stanový arch označuje osobu, ktorá je nápaditý, vynaliezavý a inteligentný. Ľudia, ktorí majú stanových oblúky majú zvyčajne veľa obdivovateľov sú veľmi zdráhajú a usadiť sa len s jednou osobou.
Rázne, intelektuálne a niekedy neobvyklé a výstredné, ľudia s stanových oblúky na ich odtlačky prstov nie sú nikdy nudné.


Závitnica

Ľudia, ktorí majú hlavne praslenov majú tendenciu byť dominantné, panovačná a rovnako ako mať na starosti. Nemajú sa darí dobre v podriadených rolách a radšej byť svojim vlastným šéfom. Sú stále na cestách a veľmi energický a aktívny.